استودیو فیلم برداری

 (4.9/ 5) امتیاز 
0 / 5

Your page rank:

ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی فیلم برداری ، صدابرداری و عکی برداری استودیویی توسط تیم اسودیو کروشه … ما با استفاده از مجهزترین و بروزترین تجهیزات استودیویی و همچنین با تکیه بر 12 سال تجربه فعالیت در عرصه فیلم برداری ، صدابرداری و عکاسی استودیویی میتوانیم کل فرایند رکورد شما را در تمامی زمینه های کسب و کار بشکلی بینظیر ، با کیفیت بالا و جذاب به شما ارائه کنیم.

کسب و کار بدون مرز
خدمات بدون مرز به کسب و کارها
خدمات تخصصی
توسط تیم متخصص و باتجربه
رتبه یک انفورماتیک
رتبه برتر خدمات انفورماتیک کشور
پشتیبانی 24 ساعته
کارشناسان پشتیبانی و پاسخگو

خدمات استودیو صدا و تصویر

Crooshe GROUP

استودیو فیلم برداری و صدابرداری کروشه

استودیو فیلم برداری

استودیو تخصصی کروشـــــــــــــــــــــــــــه

خدمات فیلم برداری، صدابرداری و عکسبرداری کروشه

استودیو تخصصی کروشه مکانی است برای به تصویر کشیدن هر آنچه که در ذهن شماست . ما در استودیو خدمات گسترده ای همچون فیلم برداری ، صدابرداری و عکس برداری در زمینه های مختلف به مخاطبانمان ارائه میدهیم  . برخی از خدمات ما در استودیو کروشه شامل ضبط رویدادها در زمینه های تبلیغات، برندسازی، ساخت فیلم کوتاه، تلفن گویا ، ضبط رویدادهای خبری، گردآوری محتوا برای کسب و کارها و … میباشد.

معرفی اعضــــای تیم استودیـــــــــــــــــو

مجموعه کروشه دارای یک استودیو مجهز بمنظور ارائه خدمات فیلم برداری ، تصویر برداری و صدابرداری است . ما در استودیو کروشه با استفاده از کادر متخصص و حرفه ای کلیه خدمات مرتبط با ضبط و گردآوری رویدادهای رسانه ای و ویدیویی شما را با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهیم . 

🟡 خدمات: استودیو
🟡 مدت زمان تحویل: 24 الی 48 ساعت
🟡 زمینه های کاری: تبلیغاتی، فیلم برداری، عکس برداری، صدا
🟡 هزینه استودیو: از 1200 میلیون تومان
🟡 تجهیزات: دوربین 4k، نور، میکروفون، کروماکی، دکور
🟡 تیم عملیاتی: متشکل از 7 نفر کارشناس

لیست خدمات استودیو کروشه

Crooshe GROUP

خدمات ما در زمینه استودیو کروشه

استودیو فیلم برداری و صدابرداری

استودیو فیلم برداری

استودیو فیلم برداری و صدابرداری

استودیو صدابرداری

استودیو فیلم برداری و صدابرداری

استودیو عکس برداری

استودیو فیلم برداری و صدابرداری

تولید محتوا استودیویی

استودیو فیلم برداری و صدابرداری

استودیو کروشه یکی از مجهزترین استودیو های حرفه ای کشور بوده که در محیطی به مساحت 110 متر مربع تجهیز و راه اندازی شده است . در استودیو کروشه جمعی از متخصصان در حوزه فیلم برداری ، صدابرداری و عکاسی دور هم گرد امده اند. ما در استودیو کروشه جامع ترین و تخصصی ترین خدمات را به کسب و کارها و متقاضیان در زمینه های مختلف صدا و تصویر ارائه میدهیم.

متن سربرگ خود را وارد کنید

متن سربرگ خود را وارد کنید

متن سربرگ خود را وارد کنید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید

سوالاتـــــــــ متداول درباره خدمات استودیو

Crooshe GROUP
بخش پرسش و پاسخ کروشه
خدمات کروشه در زمینه استودیو شامل چیست؟

تیم استودیو کروشه با استفاده از مجزترین تجهیزات استودیویی قادر است انواع رویدادهای مورد نیازتان را اعم از فیلم برداری ، عکس برداری و صدا برداری را با بالاترین کیفیت ممکن ضبط و ارائه نماید

مدت زمان لازم برای ضبط استودیویی چقدر است؟

مدت زمات لازم برای ضبط رویدادهای استودیویی با توجه به ویژگی های پروژه و نوع سناریو بین 2 ساعت تا 48 ساعت میباشد.

هزینه خدمات استودیو چقدر است؟

هزینه های ضبط استودیویی کاملا بستگی به ویژگی های پروژه دارد ، بطور معمول هزینه های استودیو برای ضبط رویدادهای ویدئویی بصورت ساعتی محاسبه میشود و معادل 900 هزار تومان در ساعت است.

پروسه اجرایی در استودیو چگونه است؟

ابتدا نوع رویداد بررسی شده و سناریو مناسب برای آن تهیه میشود ، سپس ابزار و تجهیزات مورد نیاز آماده شده و بازیگر یا گوینده ضبط لایه اول را انجام میدهد . پس از ضبط اولیه تا 3 مرتبه پروژه بازبینی و ادیت میشود و فایل نهایی بصورت خام و یا تدوین شد تحویل متقضی میگردد.

چرا باید کروشه را رویدادهای استودیویی مان انتخاب نماییم؟

تیم استودیو کروشه دارای بالاترین سطح مهارت در حوزه فیلم برداری و عکسبرداری میباشند  . برخی از رویدادهای استودیویی که توسط تیم ما گردآوری و تهیه شده اند توسط بزرگترین برند ها و کسب و کار ها در حال استفاده هستند.

چطور میتوانم هزینه های مرتبط با رویدادهای استودیویی را پرداخت کنم؟

شما میتوانید کلیه پرداختی های مرتبط با خدمات استودیو را بصورت ریالی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و یا توسط کریپتوکارنسی واریز نمایید.

چطور میتوان در زمینه خدمات استودیو مشاوره دریافت نمود؟

شما میتوانید بمنظور دریافت مشاوره رایگان در زمینه استودیو از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

ساعات کاری تیم استودیو کروشه چگونه است؟

تیم استودیو ما از ساعت 8 صبح لغایت 20:00 عصر فعال میباشد . در نظر داشته باشید کارشناسان پشتیبانی و پاسخگویی تنها در ساعات اداری پاسخگو شما هستند .

پروژه های موفق و نمونه کارهای استودیویی را کجا میتوانم مشاهده کنم؟

بمنظور مشاهده نمونه کار ها میتوانید به صفحه خدمات استودیو مراجعه کنید و نمونه هایی از پروژه های موفق که توسط تیم کروشه انجام شده است را بررسی کنید.

آیا خدمات استودیو کروشه دارای پشتیبانی میباشد؟

بله ، خدمات استودیو تیم فنی مجموعه کروشه تا 3 مرتبه بصورت رایگان پشتیبانی میشوند. 

مزایای استفاده از خدمات استودیویی کروشه چیست؟

ما به شما این اطمینان را میدهیم که در تمامی مراحل ضبط رویدادهای استودیویی رضایت 100 درصدی شما را ملاک کار قرارداده و خروجی با کیفیت بالا و جذاب و مخاطب پسند را به شما تحویل دهیم.

چطور سفارش خدمات استودیو ام را ثبت کنم؟

شما میتوانید متناسب با نیازتان و ویژگی هایی که برای پروژه تان در نظر دارید از طریق وب سایت کروشه درخواست خدمات استودیویی را ثبت و نهایی کنید.